ŠMULĪTIS

Print

Teātra izrāžu repertuārs “Šmulītis” ir nevalstiskā teātra “Dirty Deal Teatro” un biedrības “Ascendum” bērnu kultūras projekta “Garā Pupa” iniciatīva, kas piedāvā bērniem un pusaudžiem aizraujošas teātra izrādes. “Šmulītis” aicina jaunos skatītājus domāt līdzi un pat iesaistīties izrādes notikumā, veidojot priekšstatu par laikmetīgu teātri, kā arī atklājot mākslas nozīmīgo lomu cilvēka iekšējās pasaules piepildīšanā. Izrādes tiek veidotas dažādu vecumgrupu bērniem un pusaudžiem, īpaši domājot par jautājumiem, kas ir aktuāli attiecīgajā dzīves posmā, kā arī izvērtējot noteiktajam vecumam atbilstošo teātra izrādes slodzi. Bērniem un pusaudžiem tā ir brīnišķīga iespēja atklāt teātra pasauli un aizrauties tajā!

Izrādes notiek “Dirty Deal Teatro” telpās Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12 k-2. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā. Iespējams arī pieteikt grupu apmeklējumus sev vēlamā laikā, rakstot uz info@smulitis.lv vai zvanot 29394494.

Repertuāru iespējams apskatīt šeit.
Izrāžu apraksti pieejami šeit.

Seko “Šmulītim” arī sociālajos tīklos:
www.draugiem.lv/smulitis
www.facebook.com/smulitis
www.twitter.com/smulitis

 

 gara-pupa-logo-print (2)
„Garā pupa” ir biedrības „Ascendum” radīts bērnu kultūras projekts, kura mērķis ir nodrošināt visiem Latvijas bērniem iespēju iepazīties ar kultūru jau mazotnē. Kopš 2012. gada „Garā pupa” ved uz kultūrizglītojošām ekskursijām Rīgā bērnus un jauniešus no maznodrošinātām ģimenēm, ļaujot tiem bez maksas baudīt teātri, koncertus, muzeju ekspozīcijas un citus kultūras notikumus. Tāpat „Garā pupa” arī piedāvā viesizrādes bērniem Latvijas reģionos.
Projekta „Garā pupa” ietvaros ir izveidots elektronisks bērnu kultūras kalendārs, kurā iespējams iegūt visplašāko informāciju par aktuālajiem kultūras pasākumiem Rīgā un Latvijas reģionos. Bērnu kultūras notikumu kalendārs ir ikvienam pieejams bez maksas „Garās pupas” mājas lapā www.garapupa.lv

asc
Biedrība „Ascendum” ir sabiedriska organizācija, kas rosina un finansiāli atbalsta Latvijas sabiedriskās domas izaugsmi, veicinot tās iniciatīvas un projektus, kuros izpaužas attīstība un virzība uz augšu. Starp biedrības „Ascendum” projektiem ir interneta žurnāls satori.lv, sabiedriskā kustība „Mans Doms”, bērnu kultūras projekts „Garā pupa”, sabiedriskā iniciatīva „Mākslai vajag telpu” un citi.

Atbalsta:

 atbalsta smulitis-visi